Máš chuť dělat něco navíc? Získáš nové přátelé z celého světa! Zaručeno - ověřeno :)

  • Naučíš se a procvičíš si cizí jazyky!
  • Cizí kultura se jen tak popsat nedá, to se musí zažít!

Jsme studentská organizace a vítáme kohokoli, kdo by chtěl jakkoli přispět, v odstavcích níže si můžeš přečíst základní rozdělení našich "pracovních pozic", ale tahle struktura není v žádném případě striktní, je vždy důležité, co chceš dělat, s čím můžeš být přínosem a s čím Ti naopak pomůžeme my. Uvítáme jakoukoli spolupráci či pomoc. Na oplátku dostaneš pár lidí, kteří Ti pomůžou a získáš spoustu zkušeností a zábavy. 

Pokud Tě napadne cokoli, na co jsme tady zapomněli, nebo s čím se s námi chceš podělit, prostě nám napiš!


Buddy

Buddy je "kámoš" zahraničních studentů a takhle většina z nás začala. Dostaneš na starosti nového studenta (nebo studenty), kteří se chystají k nám na univerzitu. Tvým úkolem bude "erasmáka" vyzvednout na nádraží, ubytovat ho na koleji a ukázat mu místní prostředí.. žádný strach, na všechno Tě připravíme a ukážeme Ti, co a jak.. O své Buddíky se staráme, pořádáme společné teambuildingy a pravidelně se scházíme.

Dělat Buddyho má spoustu výhod, mimo jiné třeba:

  • Jsi v přímém kontaktu s cizinci, takže procvičíš angličtinu a "otrkáš se"
  • Poznáš různé národní zvyky - nikdo neumí říct "Na zdraví" v tolika jazycích, jako právě Buddy
  • Získáš kámoše z celé Evropy, takže pokud někam cestuješ, jasněže spíš u nich doma! Nenechali by Tě přijet do své země aniž by Ti oplatili pomoc, kterou jsi jim nabídl tady
  • Fakt si to užiješ - poznávání nových lidí, ochutnávky národních kuchyní a mnohem víc

Active Member

Aktivní člen se od Buddyho liší jen nepatrně. Je to člověk, který se aktivně zapojuje do akcí, které pořádáme a časem si nějakou vezme na starosti sám. Většinou je tento "postup na pozici" naprosto přirozený a pokud tě něco zajímá, chceš se účastnit akcí i během semestru, je z Tebe prostě Active Member - žádná oficialita tady není.

Aktivní členové jsou pro nás žádanou komoditou, vedení klubu zajišťuje hrstka lidí a práce je nepočítaně. Takže vždycky hledáme někoho, kdo by se zapojil o trochu víc, a vzal si na starosti organizaci party, nebo třeba jen pomohl při roznášení letáčků - projektů a nápadů máme naštěstí víc, než stačíme realizovat!

Vše záleží na míře Tvého zapojení, ale jako "Active Member" ještě navíc získáš:

 
  • Zkušenosti s prací s lidmi
  • Znalosti v oblasti organizace
  • Zkušenosti při jednání s partnery
  • Prostor pro seberealizaci, takže vlastně cokoli, k čemu bude tvůj nápad směřovat

 Jak se přidat?

Pokud Tě naše nabídka oslovila, stačí se registrovat a my už se Ti ozveme ;) Jestli nechceš hned vyplňovat přihlášku, stav se za námi na nějakou akci nebo na zasedání Boardu (viz info v patičce webu), prostě napiš email nebo zprávu na Facebooku.